Cornelia Anna van Meurs

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelia Anna van Meurs en is gestorven.

    Gezin/Partner: Adrianus Johannes Westeneng. Adrianus en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Maria Louisa Westeneng  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1821 in Den Haag; en is gestorven.
    2. 3. Elisabeth Adriana Westeneng  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 apr 1822 in Den Haag; en is gestorven.
    3. 4. Alida Johanna Westeneng  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 dec 1828 in Den Haag; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Maria Louisa Westeneng Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelia1) is geboren circa 1821 in Den Haag; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Joannis Antonius Marie van Berckel op 30 nov 1865 (civil) in Delft. Joannis (zoon van Mr. Henricus van Berkel en Gijsberta Maria Albertina van der Kun) is geboren op 11 nov 1818 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Elisabeth Adriana Westeneng Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelia1) is geboren op 26 apr 1822 in Den Haag; en is gestorven.

    Elisabeth is getrouwd met Arnold Joseph Theodoor Hubert van den Bergh op 9 sep 1846 (civil) in Roermond. Arnold (zoon van Adriaan Theodoor van den Bergh en Maria Elisabeth Antoinette Gruijters) is geboren op 11 aug 1819 in Roermond; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Alida Johanna Westeneng Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelia1) is geboren op 14 dec 1828 in Den Haag; en is gestorven.

    Alida is getrouwd met Arnold Joseph Theodoor Hubert van den Bergh op 6 okt 1852 (civil) in Roermond. Arnold (zoon van Adriaan Theodoor van den Bergh en Maria Elisabeth Antoinette Gruijters) is geboren op 11 aug 1819 in Roermond; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Anna Maria van den Bergh  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Breda; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 5.  Anna Maria van den Bergh Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Alida2, 1.Cornelia1) is geboren in Breda; en is gestorven.

    Anna is getrouwd met Henricus Octavius Feith op 25 aug 1898 (civil) in Berlicum. Henricus (zoon van Frederik Feith en Jentien Kniphorst) is geboren circa 1846 in Arnhem; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Rhijnvis Feith  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 okt 1899 in Arnhem; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 6.  Rhijnvis Feith Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Anna3, 4.Alida2, 1.Cornelia1) is geboren op 30 okt 1899 in Arnhem; en is gestorven.