Stijntje van de Dam

Vrouwelijk ca. 1865 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Stijntje van de Dam is geboren circa 1865; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Cornelis van den Heerik. Cornelis is geboren circa 1873; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Willem van den Heerik  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1897 in Meerkerk; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Willem van den Heerik Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Stijntje1) is geboren circa 1897 in Meerkerk; en is gestorven.

    Willem is getrouwd met Elisabeth van Kreuningen op 9 mei 1923 (civil) in Alphen aan den Rijn. Elisabeth (dochter van Pieter van Kreuningen en Pietertje ter Louw) is geboren op 26 jan 1897 in Aarlanderveen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]