Bernardus Nieuwenhuizen

Mannelijk ca. 1850 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Bernardus Nieuwenhuizen is geboren circa 1850 in Wageningen; en is gestorven.

    Bernardus is getrouwd met Evertje Mekking op 17 jul 1891 (civil) in Wageningen. Evertje (dochter van Jan Mekking en Teunisje Gerritsen) is geboren op 24 sep 1851 in Wageningen; is gestorven op 14 feb 1930 in Wageningen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jan Nieuwenhuizen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1892 in Wageningen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Jan Nieuwenhuizen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Bernardus1) is geboren circa 1892 in Wageningen; en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Hendrijntje van Dijk op 19 okt 1932 (civil) in Rhenen. Hendrijntje (dochter van Willem van Dijk en Willempje Evers) is geboren circa 1907 in Wageningen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]