Abraham Kersseboom

Mannelijk ca. 1848 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Abraham Kersseboom is geboren circa 1848 in Zevenhuizen; en is gestorven.

    Abraham is getrouwd met Adriana de Leede op 3 feb 1871 (civil) in Alphen. Adriana (dochter van Leendert de Leede en Teuna van der Burg) is geboren circa 1851 in Alphen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Leendert Kersseboom  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1875 in Hazerswoude; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Leendert Kersseboom Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Abraham1) is geboren circa 1875 in Hazerswoude; en is gestorven.

    Leendert is getrouwd met Neeltje van den Bosch op 25 nov 1920 (civil) in Alphen aan den Rijn. Neeltje (dochter van Arie van den Bosch en Oetje van 't Voort) is geboren circa 1891 in Hazerswoude; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]