Arie Turkenburg

Mannelijk ca. 1865 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Arie Turkenburg is geboren circa 1865 in Hazerswoude; en is gestorven.

    Arie is getrouwd met Marrigje Broekhuijzen op 25 okt 1889 (civil) in Aarlanderveen. Marrigje (dochter van Hermanus Broekhuijzen en Cornelia Boer) is geboren op 21 aug 1864 in Aarlanderveen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Aartje Turkenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 mrt 1890 in Aarlanderveen; en is gestorven.
    2. 3. Hermanus Gerardus Turkenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1892; en is gestorven.
    3. 4. Maria Turkenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1901 in Boskoop; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Aartje Turkenburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arie1) is geboren op 14 mrt 1890 in Aarlanderveen; en is gestorven.

    Aartje is getrouwd met Jan Blom op 15 mrt 1917 (civil) in Aarlanderveen. Jan (zoon van Arie Blom en Pietje Hofstede) is geboren op 16 aug 1888 in Aarlanderveen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Hermanus Gerardus Turkenburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arie1) is geboren circa 1892; en is gestorven.

  3. 4.  Maria Turkenburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arie1) is geboren circa 1901 in Boskoop; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Gerrit Roos op 7 mrt 1929 (civil) in Alphen aan den Rijn. Gerrit (zoon van Gerrit Roos en Geertje Cornelia Peters) is geboren circa 1905 in Heemstede; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]