Cornelia Francina Simons

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelia Francina Simons en is gestorven.

    Gezin/Partner: Franciscus Joseph Gielen. Franciscus en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Geertrui Gielen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 mrt 1901 in Rotterdam; is gestorven op 18 nov 1958 in Rotterdam.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Geertrui Gielen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelia1) is geboren op 7 mrt 1901 in Rotterdam; is gestorven op 18 nov 1958 in Rotterdam.

    Johanna is getrouwd met Antonius Nicolaas Lokkerbol op 12 nov 1930 (civil) in Rotterdam. Antonius (zoon van Antonius Nicolaas Lokkerbol en Maria Elizabeth Antoinetta Eijsbroek) is geboren op 14 dec 1888 in Rotterdam; is gestorven in 1965 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]