Evert de Graaff

Mannelijk 1796 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Evert de Graaff is geboren op 17 aug 1796 in Doorwerth; en is gestorven.

    Evert is getrouwd met Cornelia Johanna Dreux op 31 jan 1824 (civil) in Ede. Cornelia (dochter van Peter Dreux en Anna Catharina Elisabeth Bosmeijer) is geboren in 1793 in Cuijk; is gestorven op 20 nov 1836 in Bennekom. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Nieske de Graaff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1824 in Renkum; en is gestorven.
    2. 3. Pieter de Graaff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1826 in Renkum; en is gestorven.
    3. 4. Anna Catharina Elisabeth de Graaff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1827 in Renkum; is gestorven op 1 dec 1847 in Bennekom.
    4. 5. Tobias de Graaff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1831 in Renkum; en is gestorven.
    5. 6. Jacoba Hendrica de Graaff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1833 in Bennekom; en is gestorven.
    6. 7. Gerritje de Graaff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1834 in Bennekom; en is gestorven.
    7. 8. Cornelis Johannes de Graaff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in okt 1836 in Ede; en is gestorven.

    Evert is getrouwd met Petertje Stunnenberg op 27 apr 1839 (civil) in Ede. Petertje (dochter van Nicolaas de Groen Stunnenberg en Hendrikje Bouwhuis) is geboren circa 1803 in Bennekom; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Hendrik de Graaff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1842 in Ede; en is gestorven.
    2. 10. Nicolaas de Graaff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1845 in Ede; is gestorven op 20 sep 1917 in Doorwerth.


Generatie: 2

  1. 2.  Nieske de Graaff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Evert1) is geboren in 1824 in Renkum; en is gestorven.

  2. 3.  Pieter de Graaff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Evert1) is geboren in 1826 in Renkum; en is gestorven.

  3. 4.  Anna Catharina Elisabeth de Graaff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Evert1) is geboren in 1827 in Renkum; is gestorven op 1 dec 1847 in Bennekom.

  4. 5.  Tobias de Graaff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Evert1) is geboren in 1831 in Renkum; en is gestorven.

  5. 6.  Jacoba Hendrica de Graaff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Evert1) is geboren in 1833 in Bennekom; en is gestorven.

  6. 7.  Gerritje de Graaff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Evert1) is geboren circa 1834 in Bennekom; en is gestorven.

    Gerritje is getrouwd met Derk Gerritsen op 4 nov 1854 (civil) in Renkum. Derk (zoon van Gerrit Gerritsen en Anna de Graaff) is geboren op 1 feb 1826 in Renkum; is gestorven op 29 dec 1863 in Renkum. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 8.  Cornelis Johannes de Graaff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Evert1) is geboren in okt 1836 in Ede; en is gestorven.

  8. 9.  Hendrik de Graaff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Evert1) is geboren circa 1842 in Ede; en is gestorven.

  9. 10.  Nicolaas de Graaff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Evert1) is geboren in 1845 in Ede; is gestorven op 20 sep 1917 in Doorwerth.