Gijsbertje van Roekel

Vrouwelijk 1860 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Gijsbertje van Roekel is geboren op 16 mei 1860 in Renkum; en is gestorven.

    Gijsbertje is getrouwd met Jacob Bos op 10 mrt 1892 (civil) in Rhenen. Jacob (zoon van Willem Bos en Trijntje van de Lagemaat) is geboren op 9 aug 1856 in Scherpenzeel; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Dirk Bos  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 apr 1888 in Bodegraven; en is gestorven.

    Gijsbertje is getrouwd met Willem Jansen op 30 nov 1895 (civil) in Ede. Willem (zoon van Evert Jansen en Jannetje Wolfswinkel) is geboren in Ede; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Dirk Bos Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gijsbertje1) is geboren op 29 apr 1888 in Bodegraven; en is gestorven.