Francois Johannes Iliohan

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Francois Johannes Iliohan en is gestorven.

    Gezin/Partner: Berendina Heijink. Berendina en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Martha Hendrika Iliohan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 jun 1884 in Zutphen; is gestorven op 27 sep 1929 in Zutphen.


Generatie: 2

  1. 2.  Martha Hendrika Iliohan Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Francois1) is geboren op 5 jun 1884 in Zutphen; is gestorven op 27 sep 1929 in Zutphen.

    Martha is getrouwd met Lambartus Locht op 27 mei 1908 (civil) in Zutphen. Lambartus (zoon van Jan Teunis Locht en Hendrika Reerink) is geboren op 2 dec 1884 in Lochem; is gestorven op 7 feb 1966 in Lochem. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Berendina Locht  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 apr 1909 in Lochem; en is gestorven.
    2. 4. Hendrika Locht  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1910 in Lochem; is gestorven op 24 jul 1919 in Lochem.
    3. 5. Jan Teunis Locht  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Berendina Locht Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Martha2, 1.Francois1) is geboren op 9 apr 1909 in Lochem; en is gestorven.

    Berendina is getrouwd met W. J. Korten op 12 apr 1946 (civil) in Lochem ?. W. en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 4.  Hendrika Locht Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Martha2, 1.Francois1) is geboren circa 1910 in Lochem; is gestorven op 24 jul 1919 in Lochem.

  3. 5.  Jan Teunis Locht Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Martha2, 1.Francois1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Nn. is geboren circa 1920. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 7. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 4

  1. 6.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Jan3, 2.Martha2, 1.Francois1)

  2. 7.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Jan3, 2.Martha2, 1.Francois1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 9. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 10. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven