Joanna van der Laar

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Joanna van der Laar en is gestorven.

    Gezin/Partner: Henricus Moerinx. Henricus (zoon van Dominicus Moerinx en Ariaantje van der Marck) is gedoopt op 29 aug 1755 in Maasland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Adriana Moerings  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 dec 1782 in Maasland; en is gestorven.
    2. 3. Gertruda Moerings  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 12 jan 1785 in Maasland; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Adriana Moerings Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joanna1) is gedoopt op 15 dec 1782 in Maasland; en is gestorven.

    Adriana is getrouwd met Frans Bocxe op 21 mei 1817 (civil) in Maassluis. Frans (zoon van Jacob Boexe en Anna Catharina Deneker) is geboren op 27 nov 1786 in Leimuiden; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Gertruda Moerings Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joanna1) is gedoopt op 12 jan 1785 in Maasland; en is gestorven.