Theodora Helena van den Berg

Vrouwelijk ca. 1890 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Theodora Helena van den Berg is geboren circa 1890 in Warmond; en is gestorven.

    Theodora is getrouwd met Johannes de Rooij op 24 nov 1909 (civil) in Warmond. Johannes (zoon van Anthonie de Rooij en Wilhelmina van Lammeren) is geboren op 17 nov 1886 in Alphen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Anthonius Johannes de Rooij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 apr 1910 in Alphen; en is gestorven.
    2. 3. Johannes Wilhelmus de Rooij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 18 sep 1911 in Alphen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Anthonius Johannes de Rooij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Theodora1) is geboren op 21 apr 1910 in Alphen; en is gestorven.

  2. 3.  Johannes Wilhelmus de Rooij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Theodora1) is geboren op 18 sep 1911 in Alphen; en is gestorven.