Teunis Burger

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Teunis Burger en is gestorven.

    Gezin/Partner: Johanna Sekeris. Johanna en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gijsbert Burger  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1875 in Waddinxveen; is gestorven op 6 jan 1917 in Aarlanderveen.
    2. 3. Neeltje Elisabeth Burger  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1891 in Waddinxveen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Gijsbert Burger Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Teunis1) is geboren circa 1875 in Waddinxveen; is gestorven op 6 jan 1917 in Aarlanderveen.

    Gijsbert is getrouwd met Maartje Bröker op 18 mei 1899 (civil) in Alphen. Maartje (dochter van Willem Broker en Klaasje Lieskade) is geboren circa 1873 in Ter Aar; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Johanna Clazina Burger  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 nov 1899 in Alphen; en is gestorven.
    2. 5. Clazina Elisabeth Burger  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1902 in Alphen; en is gestorven.
    3. 6. Willempje Burger  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 jun 1905 in Alphen; en is gestorven.

  2. 3.  Neeltje Elisabeth Burger Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Teunis1) is geboren circa 1891 in Waddinxveen; en is gestorven.

    Neeltje is getrouwd met Jacob de Rooij op 19 jul 1911 (civil) in Waddinxveen. Jacob (zoon van Anthonie de Rooij en Wilhelmina van Lammeren) is geboren op 26 apr 1890 in Aarlanderveen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 3

  1. 4.  Johanna Clazina Burger Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Gijsbert2, 1.Teunis1) is geboren op 6 nov 1899 in Alphen; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Nicolaas Bosman op 14 feb 1924 (civil) in Alphen aan den Rijn. Nicolaas (zoon van Johannes Bosman en Maria Bosman) is geboren circa 1896 in Mijdrecht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 5.  Clazina Elisabeth Burger Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Gijsbert2, 1.Teunis1) is geboren circa 1902 in Alphen; en is gestorven.

    Clazina is getrouwd met Dirk Bloos op 22 feb 1923 (civil) in Alphen aan den Rijn. Dirk (zoon van Arie Bloos en Kaatje Kruisman) is geboren circa 1898 in Nieuwkoop; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 6.  Willempje Burger Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Gijsbert2, 1.Teunis1) is geboren op 30 jun 1905 in Alphen; en is gestorven.

    Willempje is getrouwd met Wijnand Christiaan Vis op 5 jul 1928 (civil) in Alphen aan den Rijn. Wijnand (zoon van Jacob Vis en Antje Rietkerk) is geboren op 7 okt 1902 in Oudshoorn; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]