Anna Maria Sweers

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Anna Maria Sweers en is gestorven.

    Gezin/Partner: Jan Barend Hinkenkemper. Jan en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Anna Maria Hinkenkemper  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1813 in Woubrugge; is gestorven op 27 feb 1892 in Alkemade.
    2. 3. Jan Hinkenkemper  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1815; is gestorven op 8 feb 1892 in Woubrugge.
    3. 4. Hendrik Hinkenkemper  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1817; is gestorven op 3 okt 1840 in Woubrugge.


Generatie: 2

  1. 2.  Anna Maria Hinkenkemper Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Anna1) is geboren circa 1813 in Woubrugge; is gestorven op 27 feb 1892 in Alkemade.

    Anna is getrouwd met Johannes Redegeld op 26 apr 1838 (civil) in Woubrugge. Johannes (zoon van Johannes Redegeld en Elisabeth Schagten) is geboren op 13 jul 1813 in Oudshoorn; is gestorven op 31 mrt 1857 in Oudshoorn. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Antonius Johannes Reedegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 jul 1839 in Oudshoorn; en is gestorven.
    2. 6. Alijda Reedegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 jul 1840 in Oudshoorn; en is gestorven.
    3. 7. Margaretha Reedegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 nov 1841 in Oudshoorn; en is gestorven.
    4. 8. Bernardus Reedegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 dec 1843 in Oudshoorn; en is gestorven.
    5. 9. Anna Elisabeth Redegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 dec 1846 in Oudshoorn; en is gestorven.
    6. 10. Agatha Redegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 jan 1851 in Oudshoorn; en is gestorven.
    7. 11. Hendrikus Johannes Redegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 aug 1854 in Oudshoorn; en is gestorven.

    Anna is getrouwd met Engel Elsgeest op 11 okt 1871 (civil) in Alkemade. Engel (zoon van Andries Elsgeest en Marijtje de Kooning) is geboren circa 1811 in Alkemade; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Jan Hinkenkemper Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Anna1) is geboren circa 1815; is gestorven op 8 feb 1892 in Woubrugge.

    Gezin/Partner: Aletta Redegeld. Aletta en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Hendrik Hinkenkemper Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Anna1) is geboren circa 1817; is gestorven op 3 okt 1840 in Woubrugge.


Generatie: 3

  1. 5.  Antonius Johannes Reedegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Anna1) is geboren op 5 jul 1839 in Oudshoorn; en is gestorven.

  2. 6.  Alijda Reedegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Anna1) is geboren op 27 jul 1840 in Oudshoorn; en is gestorven.

  3. 7.  Margaretha Reedegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Anna1) is geboren op 22 nov 1841 in Oudshoorn; en is gestorven.

  4. 8.  Bernardus Reedegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Anna1) is geboren op 3 dec 1843 in Oudshoorn; en is gestorven.

  5. 9.  Anna Elisabeth Redegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Anna1) is geboren op 13 dec 1846 in Oudshoorn; en is gestorven.

  6. 10.  Agatha Redegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Anna1) is geboren op 25 jan 1851 in Oudshoorn; en is gestorven.

  7. 11.  Hendrikus Johannes Redegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Anna1) is geboren op 8 aug 1854 in Oudshoorn; en is gestorven.

    Hendrikus is getrouwd met Johanna Weerden op 13 feb 1885 (civil) in Vinkeveen en Waverveen. Johanna (dochter van Gerardus Weerden en Antonia van Rossum) is geboren circa 1859 in Rijsenburg; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 12. Johannes Petrus Redegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1888 in Vinkeveen en Waverveen; en is gestorven.
    2. 13. Gerardus Willebrordus Redegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1893 in Vinkeveen en Waverveen; en is gestorven.
    3. 14. Engelbertus Redegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1895 in Vinkeveen en Waverveen; en is gestorven.
    4. 15. Gijsbertus Redegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1897 in Abcoude-Proostdij; en is gestorven.
    5. 16. Cornelis Gerardus Redegeld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1902 in Abcoude-Proostdij; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 12.  Johannes Petrus Redegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Hendrikus3, 2.Anna2, 1.Anna1) is geboren circa 1888 in Vinkeveen en Waverveen; en is gestorven.

    Johannes is getrouwd met Maria Catharina Meijer op 30 jan 1913 (civil) in Abcoude-Proostdij. Maria (dochter van Petrus Hendricus Meijer en Willemijntje Lustenhouwer) is geboren circa 1889 in Abcoude-Baambrugge; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 13.  Gerardus Willebrordus Redegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Hendrikus3, 2.Anna2, 1.Anna1) is geboren circa 1893 in Vinkeveen en Waverveen; en is gestorven.

    Gerardus is getrouwd met Johanna van Leeuwen op 2 feb 1917 (civil) in Vinkeveen en Waverveen. Johanna (dochter van Hendricus van Leeuwen en Geertruida de Koning) is geboren circa 1895 in Vinkeveen en Waverveen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 14.  Engelbertus Redegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Hendrikus3, 2.Anna2, 1.Anna1) is geboren circa 1895 in Vinkeveen en Waverveen; en is gestorven.

    Engelbertus is getrouwd met Cornelia Alida Hesp op 19 jan 1927 (civil) in Ouder-Amstel. Cornelia (dochter van Jacobus Hesp en Agatha Cornelia van Niekerk) is geboren circa 1903 in Amsterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 15.  Gijsbertus Redegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Hendrikus3, 2.Anna2, 1.Anna1) is geboren circa 1897 in Abcoude-Proostdij; en is gestorven.

    Gijsbertus is getrouwd met Johanna Hogeboom op 15 sep 1922 (civil) in Muiden. Johanna (dochter van Cornelis Hogeboom en Elisabeth Schep) is geboren circa 1898 in Amsterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 16.  Cornelis Gerardus Redegeld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Hendrikus3, 2.Anna2, 1.Anna1) is geboren circa 1902 in Abcoude-Proostdij; en is gestorven.

    Cornelis is getrouwd met Geertrudis van Dijk op 12 feb 1930 (civil) in Nieuwer-Amstel. Geertrudis (dochter van Henrikus van Dijk en Regina Johannes Leenes) is geboren circa 1907 in Nieuwer-Amstel; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]