Matthijs van Eijk

Mannelijk ca. 1618 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Matthijs van Eijk is geboren circa 1618 in Zegveld; en is gestorven.

    Matthijs is getrouwd met Geertje circa 1640 (civil) in Zegveld. Geertje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gerard van Eijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zegvelderbroek; is gedoopt op 7 jan 1644 in Zegveld; en is gestorven; is begraven op 12 jan 1715 in Zegveld.


Generatie: 2

  1. 2.  Gerard van Eijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Matthijs1) is geboren in Zegvelderbroek; is gedoopt op 7 jan 1644 in Zegveld; en is gestorven; is begraven op 12 jan 1715 in Zegveld.

    Gerard is getrouwd met Gerrichje van Leeuwen op 5 mrt 1671 (civil) in Zegveld. Gerrichje is gestorven circa 1700 in Zegveld. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Roelof van Eijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 7 nov 1680 in Zegveld; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Roelof van Eijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Gerard2, 1.Matthijs1) is gedoopt op 7 nov 1680 in Zegveld; en is gestorven.

    Roelof is getrouwd met Marrigje van Leeuwen op 8 nov 1705 (civil) in Zegveld. Marrigje is geboren in Zegveldse Meije; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Matthijs van Eijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 apr 1720 in Zegveld; is gestorven op 17 sep 1785 in Ter Aar.
    2. 5. Grietje van Eijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Matthijs van Eijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Roelof3, 2.Gerard2, 1.Matthijs1) is gedoopt op 14 apr 1720 in Zegveld; is gestorven op 17 sep 1785 in Ter Aar.

    Matthijs is getrouwd met Maartje Capteijn op 1 jan 1747 (civil) in Oudshoorn. Maartje (dochter van Capteijn) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Gerrit van Eijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 10 dec 1747 in Aarlanderveen; en is gestorven.
    2. 7. Gerrit van Eijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 2 mei 1751 in Ter Aar; is gestorven op 29 jan 1812 in Korteraar.

  2. 5.  Grietje van Eijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Roelof3, 2.Gerard2, 1.Matthijs1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Aart van Rietveld. Aart is gestorven vóór 1 jan 1747. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Grietje is getrouwd met Jacob Capteijn op 1 jan 1747 (civil) in Oudshoorn. Jacob (zoon van Capteijn) is geboren in Langeraar; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]