Johanna Klasina Leutscher

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Johanna Klasina Leutscher en is gestorven.

    Gezin/Partner: Hendrik Wenning. Hendrik en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gezinus Wenning  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 dec 1917 in Emmer-Compascuum; is gestorven op 27 feb 1982 in Heemskerk.


Generatie: 2

  1. 2.  Gezinus Wenning Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren op 27 dec 1917 in Emmer-Compascuum; is gestorven op 27 feb 1982 in Heemskerk.

    Gezinus is getrouwd met Catharina Krabbendam op 1 okt 1941 (civil) in Heemstede. Catharina (dochter van Johannes Frederikus Krabbendam en Elisabeth Sliggers) is geboren op 17 dec 1918 in Bloemendaal; is gestorven op 18 dec 2014 in Heemskerk. [Gezinsblad] [Familiekaart]