Jacob Weena

Mannelijk ca. 1515 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Jacob Weena is geboren circa 1515; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Maria. Maria en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Sijmon Weena  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1550; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Sijmon Weena Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jacob1) is geboren circa 1550; en is gestorven.

    Sijmon is getrouwd met Maritgen op 21 jun 1592 (civil) in Wassenaar. Maritgen (dochter van Sijmon) is gestorven vóór 1609 in Wassenaar. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Jacob Weena  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1593; is gestorven op 28 jun 1656 in Wassenaar.


Generatie: 3

  1. 3.  Jacob Weena Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Sijmon2, 1.Jacob1) is geboren circa 1593; is gestorven op 28 jun 1656 in Wassenaar.

    Jacob is getrouwd met Maritge van Teheroode circa 1620 (civil) in Wassenaar. Maritge (dochter van Huijbert van Teheroode en Aefgen) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Maritje Weena  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1625 in Wassenaar; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Maritje Weena Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Jacob3, 2.Sijmon2, 1.Jacob1) is geboren circa 1625 in Wassenaar; en is gestorven.

    Maritje is getrouwd met Mees Langevelt op 3 dec 1648 (civil) in Wassenaar. Mees (zoon van Willem Langevelt) is geboren circa 1620; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Jan Langevelt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1650 in Wassenaar; is gestorven circa 1710 in Wassenaar.