Sijmon

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Sijmon en is gestorven.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Maritgen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven vóór 1609 in Wassenaar.


Generatie: 2

  1. 2.  Maritgen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Sijmon1) is gestorven vóór 1609 in Wassenaar.

    Maritgen is getrouwd met Sijmon Weena op 21 jun 1592 (civil) in Wassenaar. Sijmon (zoon van Jacob Weena en Maria) is geboren circa 1550; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Jacob Weena  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1593; is gestorven op 28 jun 1656 in Wassenaar.


Generatie: 3

  1. 3.  Jacob Weena Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Maritgen2, 1.Sijmon1) is geboren circa 1593; is gestorven op 28 jun 1656 in Wassenaar.

    Jacob is getrouwd met Maritge van Teheroode circa 1620 (civil) in Wassenaar. Maritge (dochter van Huijbert van Teheroode en Aefgen) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Maritje Weena  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1625 in Wassenaar; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Maritje Weena Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Jacob3, 2.Maritgen2, 1.Sijmon1) is geboren circa 1625 in Wassenaar; en is gestorven.

    Maritje is getrouwd met Mees Langevelt op 3 dec 1648 (civil) in Wassenaar. Mees (zoon van Willem Langevelt) is geboren circa 1620; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Jan Langevelt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1650 in Wassenaar; is gestorven circa 1710 in Wassenaar.