Huijbrecht Mus

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Huijbrecht Mus en is gestorven.

    Huijbrecht is getrouwd met Lijntje Bout na 15 feb 1620 (civil). Lijntje is geboren circa 1583; is gestorven vóór 4 jul 1664 in Ouddorp. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Paulus Mus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1630; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Paulus Mus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Huijbrecht1) is geboren circa 1630; en is gestorven.

    Paulus is getrouwd met Leuntje op 27 jan 1647 (civil) in Ouddorp. Leuntje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Aagje Mus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 mrt 1653 in Ouddorp; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Aagje Mus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Paulus2, 1.Huijbrecht1) is gedoopt op 16 mrt 1653 in Ouddorp; en is gestorven.

    Aagje is getrouwd met Abraham de Vogel op 5 jun 1676 (civil) in Ouddorp. Abraham (zoon van Dimmen de Vogel en Ningetje Hofland) is geboren vóór 1658 in Ouddorp; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Dingetje de Vogel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 okt 1676 in Ouddorp; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Dingetje de Vogel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Aagje3, 2.Paulus2, 1.Huijbrecht1) is gedoopt op 25 okt 1676 in Ouddorp; en is gestorven.

    Dingetje is getrouwd met Johannes Bout vóór 7 feb 1700 (civil). Johannes (zoon van Marinus Bout en Cornelia Dons) is gedoopt op 26 apr 1676 in Ouddorp; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Johan Bout  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 20 jan 1715 in Ouddorp; en is gestorven; is begraven op 5 aug 1797 in Ouddorp.