Engelbart van Remmen

Mannelijk 1747 - 1827  (~ 80 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Engelbart van Remmen is gedoopt op 31 mrt 1747 in Etten; is gestorven op 19 mei 1827 in De Milt.

    Gezin/Partner: Margaretha Boshuizen. Margaretha en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Harmina van Remmen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 's-Heerenberg; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Harmina van Remmen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Engelbart1) is geboren in 's-Heerenberg; en is gestorven.

    Harmina is getrouwd met Theodorus Berendsen op 1 mei 1806 (civil) in Ulft. Theodorus (zoon van Jan Willem Berendsen) is geboren in 's-Heerenberg; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Philipina Jacoba Berentzen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ulft; is gedoopt op 4 mrt 1807 in Ulft; en is gestorven.
    2. 4. Everardus Henricus Berentzen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ulft; is gedoopt op 18 okt 1808 in Ulft; en is gestorven.
    3. 5. Willemina Berendsen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ulft; is gedoopt op 1 feb 1810 in Ulft; en is gestorven.
    4. 6. Johanna Berendsen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1815 in Gendringen; en is gestorven.
    5. 7. Gerarda Berendsen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 2 okt 1817 in Gendringen; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Philipina Jacoba Berentzen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Harmina2, 1.Engelbart1) is geboren in Ulft; is gedoopt op 4 mrt 1807 in Ulft; en is gestorven.

  2. 4.  Everardus Henricus Berentzen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Harmina2, 1.Engelbart1) is geboren in Ulft; is gedoopt op 18 okt 1808 in Ulft; en is gestorven.

    Everardus is getrouwd met Hendrina Johanna Tieltjes op 18 aug 1837 (civil) in Gendringen. Hendrina (dochter van Lambertus Tieltjes en Johanna Vissers) is gedoopt op 5 mei 1810 in Ulft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Johannes Barentzen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1842; is gestorven op 6 mrt 1845 in De Milt.
    2. 9. Johanna Francisca Barentzen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1845 in Gendringen; is gestorven op 17 mrt 1846 in De Milt.
    3. 10. Johannes Barentzen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1850 in Gendringen; en is gestorven.

  3. 5.  Willemina Berendsen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Harmina2, 1.Engelbart1) is geboren in Ulft; is gedoopt op 1 feb 1810 in Ulft; en is gestorven.

  4. 6.  Johanna Berendsen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Harmina2, 1.Engelbart1) is geboren circa 1815 in Gendringen; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Jan van Waasen op 13 mei 1845 (civil) in Gendringen. Jan (zoon van Theodorus van Wasel en Henrica Janssen) is geboren circa 1819 in Gendringen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. Johanna van Waasen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1846 in Gendringen; is gestorven op 22 dec 1850 in Gendringen.

  5. 7.  Gerarda Berendsen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Harmina2, 1.Engelbart1) is gedoopt op 2 okt 1817 in Gendringen; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 8.  Johannes Barentzen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Everardus3, 2.Harmina2, 1.Engelbart1) is geboren circa 1842; is gestorven op 6 mrt 1845 in De Milt.

  2. 9.  Johanna Francisca Barentzen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Everardus3, 2.Harmina2, 1.Engelbart1) is geboren circa 1845 in Gendringen; is gestorven op 17 mrt 1846 in De Milt.

  3. 10.  Johannes Barentzen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Everardus3, 2.Harmina2, 1.Engelbart1) is geboren circa 1850 in Gendringen; en is gestorven.

    Johannes is getrouwd met Helena Massop op 31 jul 1873 (civil) in Gendringen. Helena (dochter van Henricus Massop en Aleijda van Dommelen) is geboren op 16 apr 1843 in Etten; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 11.  Johanna van Waasen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Johanna3, 2.Harmina2, 1.Engelbart1) is geboren circa 1846 in Gendringen; is gestorven op 22 dec 1850 in Gendringen.