Hendricus Rijntjes

Mannelijk ca. 1858 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Hendricus Rijntjes is geboren circa 1858 in Gendringen; en is gestorven.

    Hendricus is getrouwd met Maria Seesing op 2 mei 1884 (civil) in Gendringen. Maria (dochter van Henricus Joannes Seesing en Barendina Kok) is geboren op 26 dec 1854 in Gendringen; is gestorven op 13 okt 1919. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Berendina Willemina Rijntjes  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 mei 1886 in Oer (Gendringen); en is gestorven.
    2. 3. Gradus Johannes Rijntjes  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1888 in Gendringen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Berendina Willemina Rijntjes Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendricus1) is geboren op 4 mei 1886 in Oer (Gendringen); en is gestorven.

  2. 3.  Gradus Johannes Rijntjes Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendricus1) is geboren circa 1888 in Gendringen; en is gestorven.

    Gradus is getrouwd met Johanna Willemina Kock op 21 mei 1915 (civil) in Gendringen. Johanna (dochter van Wilhelmus Kock en Johanna Geerts) is geboren circa 1889 in Ambt Doetinchem; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]