Antje van Eck

Vrouwelijk ca. 1833 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Antje van Eck is geboren circa 1833; en is gestorven.

    Antje is getrouwd met Pons Vermeer op 18 sep 1868 (civil) in Echteld. Pons (zoon van Jan Vermeer en Margritha van Lutterveld) is geboren circa 1836; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jan Vermeer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1869 in Zwijndrecht; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Jan Vermeer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Antje1) is geboren circa 1869 in Zwijndrecht; en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Neeltje van Heeren op 2 mei 1889 (civil) in Zwijndrecht. Neeltje (dochter van Jan van Heeren en Maria Klootwijk) is geboren circa 1869 in Dubbeldam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Antje Vermeer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1896 in Hillegersberg; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Antje Vermeer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jan2, 1.Antje1) is geboren circa 1896 in Hillegersberg; en is gestorven.

    Antje is getrouwd met Adrianus Looije op 17 mrt 1920 (civil) in Rotterdam. Adrianus (zoon van Arnoldus Looije en Johanna Maria Aarde) is geboren circa 1897 in Rotterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Johanna Maria Looije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 apr 1928 in Rotterdam; is gestorven op 10 jan 1996 in Rotterdam.


Generatie: 4

  1. 4.  Johanna Maria Looije Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Antje3, 2.Jan2, 1.Antje1) is geboren op 28 apr 1928 in Rotterdam; is gestorven op 10 jan 1996 in Rotterdam.

    Johanna is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]