Theodora Wellink

Vrouwelijk ca. 1844 - vóór 1916  (< 72 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Theodora Wellink is geboren circa 1844 in Gendringen; is gestorven vóór 4 feb 1916.

    Theodora is getrouwd met Hendrikus Wezenberg op 18 apr 1868 (civil) in Hengelo. Hendrikus (zoon van Gerardus Jacobus Wezenberg en Willemina Blanken) is geboren circa 1842 in Apeldoorn; is gestorven op 4 feb 1916 in Ulft (Gendringen). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johannes Wilhelmus Wezenberg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1875 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Maria Johanna Wezenberg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1886 in Hengelo; en is gestorven.
    3. 4. Bernardus Johannes Wezenberg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1886 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Johannes Wilhelmus Wezenberg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Theodora1) is geboren circa 1875 in Hengelo; en is gestorven.

    Johannes is getrouwd met Aleida Daams op 6 mei 1898 (civil) in Ambt Doetinchem. Aleida (dochter van Joannes Daams en Aleida Willemsen) is geboren circa 1867 in Arnhem; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Theodorus Hendrikus Wezenberg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 dec 1904 in Gendringen; en is gestorven.

  2. 3.  Maria Johanna Wezenberg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Theodora1) is geboren circa 1886 in Hengelo; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Petrus Hendricus Gerrits op 12 nov 1909 (civil) in Hengelo. Petrus (zoon van Johannes Gerrits en Petronella Janssen) is geboren circa 1884 in Cuijk; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Bernardus Johannes Wezenberg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Theodora1) is geboren circa 1886 in Hengelo; en is gestorven.

    Bernardus is getrouwd met Hendrika Alberta Saalbrink op 12 nov 1909 (civil) in Hengelo. Hendrika (dochter van Bernardus Johannes Saalbrink en Johanna Stroet) is geboren circa 1882 in Zelhem; is gestorven op 10 apr 1949 in Doetinchem. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 3

  1. 5.  Theodorus Hendrikus Wezenberg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johannes2, 1.Theodora1) is geboren op 1 dec 1904 in Gendringen; en is gestorven.