Geertruijt van Guijlicker

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Geertruijt van Guijlicker en is gestorven.

    Geertruijt is getrouwd met Gerrit van Meurs op 16 jan 1715 (civil) in Heerewaarden. Gerrit (zoon van Jacobus van Meurs en Anneke de Kroes) is gedoopt op 9 mrt 1690 in Zaltbommel; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Geurt van Meurs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 mrt 1724 in Heerewaarden; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Geurt van Meurs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Geertruijt1) is gedoopt op 1 mrt 1724 in Heerewaarden; en is gestorven.

    Geurt is getrouwd met Jenneke Spiegels op 10 sep 1761 (civil) in Heerewaarden. Jenneke (dochter van Gerrit Spiegels en Piternel van Oort) is geboren op 19 jun 1729 in Heerewaarden; is gestorven op 18 dec 1809 in Tiel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Gosewinus van Meurs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1767; is gestorven op 10 apr 1839 in Heerewaarden.


Generatie: 3

  1. 3.  Gosewinus van Meurs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Geurt2, 1.Geertruijt1) is geboren circa 1767; is gestorven op 10 apr 1839 in Heerewaarden.

    Gezin/Partner: Annemie de Vaar. Annemie (dochter van Hendrik de Vaar en Anna Maria Brouwers) is geboren circa 1775; is gestorven op 31 mei 1859 in Heerewaarden. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Anna Maria van Meurs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1796 in Heerewaarden; en is gestorven.
    2. 5. Corneille van Meurs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 sep 1811 in Heerewaarden; is gestorven op 23 dec 1881 in Heerewaarden.
    3. 6. Goosuinus van Meurs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 okt 1815 in Heerewaarden; is gestorven op 17 jul 1900 in Heerewaarden.
    4. 7. Jenneke van Meurs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 jan 1818 in Heerewaarden; is gestorven op 7 okt 1901 in Tiel.


Generatie: 4

  1. 4.  Anna Maria van Meurs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gosewinus3, 2.Geurt2, 1.Geertruijt1) is geboren circa 1796 in Heerewaarden; en is gestorven.

    Anna is getrouwd met Jan van Hoff op 1 mei 1823 (civil) in Woerden. Jan (zoon van Arie van Hoff en Jannigje de Ruit) is geboren circa 1800 in Boskoop; is gestorven vóór 4 okt 1855. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Gosewienus van Hoff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1827 in Kamerik-Houtdijken; en is gestorven.

    Anna is getrouwd met Gerrit van Vliet op 11 mei 1832 (civil) in Kamerik-Houtdijken. Gerrit (zoon van Willem van Vliet en Johanna van Rooijen) is geboren circa 1808 in Harmelen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 5.  Corneille van Meurs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gosewinus3, 2.Geurt2, 1.Geertruijt1) is geboren op 27 sep 1811 in Heerewaarden; is gestorven op 23 dec 1881 in Heerewaarden.

    Corneille is getrouwd met Johanna van Hardeveld op 15 jun 1844 (civil) in Heerewaarden. Johanna (dochter van Willem van Hardeveld en Meggel van Geffen) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Johanna van Meurs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

  3. 6.  Goosuinus van Meurs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gosewinus3, 2.Geurt2, 1.Geertruijt1) is geboren op 9 okt 1815 in Heerewaarden; is gestorven op 17 jul 1900 in Heerewaarden.

    Goosuinus is getrouwd met Metje van den Dungen op 16 jun 1840 (civil) in Heerewaarden. Metje (dochter van Huibert van den Dungen en Ida Grandia) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 7.  Jenneke van Meurs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gosewinus3, 2.Geurt2, 1.Geertruijt1) is geboren op 8 jan 1818 in Heerewaarden; is gestorven op 7 okt 1901 in Tiel.

    Jenneke is getrouwd met Jan de Bie op 25 jun 1842 (civil) in Heerewaarden. Jan (zoon van Dirk de Bie en Geertrui van Uitvet) is gestorven vóór 21 dec 1865. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jenneke is getrouwd met Wilhelmus Johannes van Raven op 21 dec 1865 (civil) in Ophemert. Wilhelmus (zoon van Johannes van Raven en Johanna van Meerten) is geboren circa 1827 in Lienden; is gestorven na 3 sep 1870. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jenneke is getrouwd met Louis Houdtzagers op 3 sep 1870 (civil) in Tiel. Louis (zoon van Maria Houdtzagers) is geboren circa 1820; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]