Joannes Tempels

Mannelijk ca. 1802 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Joannes Tempels is geboren circa 1802 in Arnhem; en is gestorven.

    Joannes is getrouwd met Hendrina Helmichs op 24 nov 1836 (civil) in Gendringen. Hendrina (dochter van Derk Helmig en Joanna Sweers) is geboren circa 1813 in Bergh; is gestorven op 19 mrt 1879 in Megchelen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jan Tempels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1842 in Gendringen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Jan Tempels Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joannes1) is geboren circa 1842 in Gendringen; en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Helena Sluiter op 24 aug 1870 (civil) in Gendringen. Helena (dochter van Bernardus Sluiter en Willemina Massop) is geboren circa 1835 in Gendringen; is gestorven op 27 apr 1906 in Oer (Gendringen). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Wilhelmus Johannes Tempels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1869 in Gendringen; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Wilhelmus Johannes Tempels Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jan2, 1.Joannes1) is geboren circa 1869 in Gendringen; en is gestorven.

    Wilhelmus is getrouwd met Theodora Friederica Kroes op 24 aug 1894 (civil) in Gendringen. Theodora (dochter van Theodor Croes en Hendrica Boekhorst) is geboren circa 1870 in Essen (D); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Theodorus Wilhelmus Tempels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1896 in Gendringen; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Theodorus Wilhelmus Tempels Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Wilhelmus3, 2.Jan2, 1.Joannes1) is geboren circa 1896 in Gendringen; en is gestorven.

    Theodorus is getrouwd met Aleida Hendrika Schadron op 25 sep 1928 (civil) in Gendringen. Aleida (dochter van Bernardus Schadron en Antonia Bongers) is geboren circa 1905 in Gendringen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Antonia Johanna Tempels  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 jan 1931 in Ulft; is gestorven op 28 jul 2005.