Aleidis Roes

Vrouwelijk 1789 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Aleidis Roes is gedoopt op 2 mrt 1789 in Ulft; en is gestorven.

    Aleidis is getrouwd met Gerardus Borkes op 28 apr 1813 (civil) in Gendringen. Gerardus (zoon van Theodorus Borkus en Aleida Kemperman) is geboren in Ulft; is gedoopt op 28 feb 1785 in Ulft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Derk Hendrik Borkus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1814 in Wisch; en is gestorven.
    2. 3. Fredrikkús Borkens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1817 in Wisch; en is gestorven.
    3. 4. Henrica Aleida Joanna Borkes  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 apr 1823 in Gendringen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Derk Hendrik Borkus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aleidis1) is geboren circa 1814 in Wisch; en is gestorven.

    Derk is getrouwd met Johanna Willemina Brugman op 7 feb 1867 (civil) in Wisch. Johanna (dochter van Hendrik Brugman en Berendina Wellink) is geboren circa 1842 in Gendringen; is gestorven vóór 22 nov 1871. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Derk is getrouwd met Willemina Brugman op 22 nov 1871 (civil) in Wisch. Willemina (dochter van Hendrik Brugman en Berendina Wellink) is geboren circa 1847 in Gendringen; is gestorven in 1880. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Fredrikkús Borkens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aleidis1) is geboren circa 1817 in Wisch; en is gestorven.

    Fredrikkús is getrouwd met Margaretha Johanna Kolfschoten op 9 mei 1848 (civil) in Gendringen. Margaretha (dochter van Jacob Kolfschoten en Relindis van Kalken) is geboren circa 1822 in Arnhem; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Henrica Aleida Joanna Borkes Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aleidis1) is gedoopt op 28 apr 1823 in Gendringen; en is gestorven.