Cornelia van Pruissen

Vrouwelijk ca. 1876 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelia van Pruissen is geboren circa 1876 in Boskoop; en is gestorven.

    Cornelia is getrouwd met Teunis Verkade op 18 aug 1899 (civil) in Boskoop. Teunis (zoon van Hendrik Verkade en Jannetje Schoemaker) is geboren circa 1876 in Boskoop; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jannetje Verkade  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 mei 1900 in Alphen; en is gestorven.
    2. 3. Clazina Verkade  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 jan 1902 in Alphen; en is gestorven.
    3. 4. Hendrik Verkade  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 apr 1904 in Alphen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Jannetje Verkade Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelia1) is geboren op 24 mei 1900 in Alphen; en is gestorven.

  2. 3.  Clazina Verkade Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelia1) is geboren op 15 jan 1902 in Alphen; en is gestorven.

  3. 4.  Hendrik Verkade Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelia1) is geboren op 10 apr 1904 in Alphen; en is gestorven.