Willem Ammerlaan

Mannelijk ca. 1857 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Willem Ammerlaan is geboren circa 1857; en is gestorven.

    Willem is getrouwd met Barbara Elizabeth Ruigrok op 14 mei 1880 (civil) in Maasland. Barbara (dochter van Magchiel Ruigrok en Maria Ham) is geboren circa 1859; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Nicolaas Petrus Ammerlaan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 mei 1881 in Maasland; en is gestorven.
    2. 3. Maria Gijsberta Ammerlaan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1885; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Nicolaas Petrus Ammerlaan Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willem1) is geboren op 6 mei 1881 in Maasland; en is gestorven.

    Nicolaas is getrouwd met Cornelia Maria van den Ende op 5 mei 1922 (civil) in Maasland. Cornelia (dochter van Cornelis van den Ende en Hillegonda Lansbergen) is geboren op 1 apr 1892 in Hof van Delft; is gestorven op 2 okt 1966 in Delft. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Maria Gijsberta Ammerlaan Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willem1) is geboren circa 1885; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Johannes Hendricus de Vetten op 16 jun 1911 (civil) in Maasland. Johannes (zoon van Cornelis de Vetten en Katharina Maria van den Berg) is geboren op 5 jan 1875 in Maasland; is gestorven op 26 sep 1948 in Naaldwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]