Cornelis van Langelaar

Mannelijk 1735 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelis van Langelaar is gedoopt op 24 jul 1735 in Amerongen; en is gestorven.

    Cornelis is getrouwd met Jantje van Ravenhorst op 15 nov 1761 (civil) in Amerongen. Jantje (dochter van Wijn van Ravenhorst en Rikje van de Vlierd) is gedoopt op 7 jan 1731 in Renswoude; is gestorven op 20 mrt 1822. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Geertje van Langelaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Emminkhuizen; is gedoopt op 16 apr 1762 in Renswoude; is gestorven vóór 9 dec 1763.
    2. 3. Geertje van Langelaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Emminkhuizen; is gedoopt op 9 dec 1763 in Renswoude; is gestorven op 27 jan 1829 in Maarn.
    3. 4. Dirk van Langelaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Emminkhuizen; is gedoopt op 19 dec 1765 in Renswoude; en is gestorven.
    4. 5. Rijkje van Langelaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Emminkhuizen; is gedoopt op 13 mei 1768 in Renswoude; en is gestorven.
    5. 6. Willemijntje van Langelaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Emminkhuizen; is gedoopt op 1 dec 1770 in Renswoude; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Geertje van Langelaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in Emminkhuizen; is gedoopt op 16 apr 1762 in Renswoude; is gestorven vóór 9 dec 1763.

  2. 3.  Geertje van Langelaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in Emminkhuizen; is gedoopt op 9 dec 1763 in Renswoude; is gestorven op 27 jan 1829 in Maarn.

    Geertje is getrouwd met Hendrik van Daatselaar op 11 mrt 1793 (civil) in Amerongen. Hendrik en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Dirk van Langelaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in Emminkhuizen; is gedoopt op 19 dec 1765 in Renswoude; en is gestorven.

  4. 5.  Rijkje van Langelaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in Emminkhuizen; is gedoopt op 13 mei 1768 in Renswoude; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Jannetje van Langelaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 jan 1792 in Amerongen; en is gestorven; is begraven op 27 feb 1793 in Scherpenzeel.

  5. 6.  Willemijntje van Langelaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in Emminkhuizen; is gedoopt op 1 dec 1770 in Renswoude; en is gestorven.

    Willemijntje is getrouwd met Jochem op 11 dec 1796 (civil) in Scherpenzeel. Jochem is gedoopt in Barneveld; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 3

  1. 7.  Jannetje van Langelaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Rijkje2, 1.Cornelis1) is gedoopt op 15 jan 1792 in Amerongen; en is gestorven; is begraven op 27 feb 1793 in Scherpenzeel.