Hendrik Kraan

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Hendrik Kraan en is gestorven.

    Gezin/Partner: Maria Flantua. Maria en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Adriana Kraan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1865 in Utrecht; en is gestorven.
    2. 3. Elisabetha Johanna Kraan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1878 in Utrecht; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Adriana Kraan Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren circa 1865 in Utrecht; en is gestorven.

    Adriana is getrouwd met Christiaan Lodewijk van Dop op 15 aug 1888 (civil) in Delft. Christiaan (zoon van Willem van Dop en Hendrika de Zeeuw) is geboren circa 1867 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Hendrika Christina van Dop  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1889 in Delft; en is gestorven.

  2. 3.  Elisabetha Johanna Kraan Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren circa 1878 in Utrecht; en is gestorven.

    Elisabetha is getrouwd met Hendricus Kasten op 4 aug 1905 (civil) in Delft. Hendricus (zoon van Goose Kasten en Willemina Elizabeth Puts) is geboren circa 1881 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Willemina Elizabeth Johanna Kasten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 jun 1906 in Hof van Delft; en is gestorven.
    2. 6. Maria Kasten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 mrt 1908 in Hof van Delft; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 4.  Hendrika Christina van Dop Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Adriana2, 1.Hendrik1) is geboren circa 1889 in Delft; en is gestorven.

    Hendrika is getrouwd met Hendrik Jutte op 21 okt 1908 (civil) in Delft. Hendrik (zoon van Hendrik Jutte en Maria Margaretha Kloeg) is geboren op 24 aug 1886 in Delft; is gestorven op 8 jun 1927 in Delft. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 5.  Willemina Elizabeth Johanna Kasten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Elisabetha2, 1.Hendrik1) is geboren op 3 jun 1906 in Hof van Delft; en is gestorven.

  3. 6.  Maria Kasten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Elisabetha2, 1.Hendrik1) is geboren op 9 mrt 1908 in Hof van Delft; en is gestorven.