Gerrit Willem Rougoor

Mannelijk ca. 1844 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Gerrit Willem Rougoor is geboren circa 1844 in Gendringen; en is gestorven.

    Gerrit is getrouwd met Gijsina Alida Elisabeth Mulder op 18 mrt 1870 (civil) in Capelle aan den IJssel. Gijsina (dochter van George Fredriks Mulder en Anna Elisabeth Houtman) is geboren circa 1845 in Loosdrecht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Geertruida Elisabeth Rougoor  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1870 in Vrijenban; en is gestorven.
    2. 3. Gerdina Willemina Rougoor  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1877 in Delft; en is gestorven.
    3. 4. Gerrit Willem Bernardus Vincentius Roügoor  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1881 in Delft; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Geertruida Elisabeth Rougoor Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerrit1) is geboren circa 1870 in Vrijenban; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Hendrik van Oosten op 6 nov 1890 (civil) in Schiedam. Hendrik (zoon van Izaak van Oosten en Francina Vrijland) is geboren circa 1866 in Oud- en Nieuw-Mathenesse; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Francina Gijsina van Oosten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1892 in Schiedam; en is gestorven.
    2. 6. Izaäk van Oosten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 nov 1899 in Hof van Delft; en is gestorven.
    3. 7. Abraham van Oosten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1904; en is gestorven.
    4. 8. Johanna Geertruida Elisabeth van Oosten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1905 in Delft; en is gestorven.

  2. 3.  Gerdina Willemina Rougoor Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerrit1) is geboren circa 1877 in Delft; en is gestorven.

    Gerdina is getrouwd met Gerardus Anthonius Frederikus van Rooij op 11 nov 1903 (civil) in Delft. Gerardus (zoon van Josephus Anthonius van Rooij en Elisabeth Maria Verhaeren) is geboren circa 1875 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Gerrit Willem Bernardus Vincentius Roügoor Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerrit1) is geboren circa 1881 in Delft; en is gestorven.

    Gerrit is getrouwd met Cornelia van der Horst op 7 nov 1906 (civil) in Delft. Cornelia (dochter van Marinus Johannes van der Horst en Cornelia van der Roest) is geboren op 13 feb 1875 in Hof van Delft; is gestorven op 11 jun 1954 in Delft. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Gerrit Willem Roügoor  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1908 in Delft; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 5.  Francina Gijsina van Oosten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Gerrit1) is geboren circa 1892 in Schiedam; en is gestorven.

    Francina is getrouwd met Hendricus Cornelis Stelten op 17 mei 1918 (civil) in Delft. Hendricus (zoon van Pieter Jacobus Johannes Stelten en Neeltje Plooij) is geboren op 22 mei 1888 in Hof van Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 6.  Izaäk van Oosten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Gerrit1) is geboren op 1 nov 1899 in Hof van Delft; en is gestorven.

    Izaäk is getrouwd met Margaretha Johanna Kraus op 6 jun 1928 (civil) in Delft. Margaretha (dochter van Franz Kraus en Cornelia Johanna Meijster) is geboren op 18 nov 1903 in Hof van Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 7.  Abraham van Oosten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Gerrit1) is geboren circa 1904; en is gestorven.

    Abraham is getrouwd met Jacoba Maria den Engelsman op 26 mei 1933 (civil) in Delft. Jacoba (dochter van Jacobus den Engelsman en Giempje Maria Goedegebuure) is geboren circa 1910 in Sint-Annaland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 8.  Johanna Geertruida Elisabeth van Oosten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Gerrit1) is geboren circa 1905 in Delft; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Theodorus Hendricus Ouwendijk op 13 nov 1931 (civil) in Delft. Theodorus (zoon van Hendricus Jacobus Ouwendijk en Johanna Elisabeth Post) is geboren op 10 dec 1904 in Hof van Delft; is gestorven op 5 nov 1958 in Delft. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 9.  Gerrit Willem Roügoor Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Gerrit2, 1.Gerrit1) is geboren circa 1908 in Delft; en is gestorven.

    Gerrit is getrouwd met Cornelia van der Wees op 7 mei 1930 (civil) in Delft. Cornelia (dochter van Johannes van der Wees en Mechelina Pietenella Dirkje Biersteker) is geboren op 16 mrt 1909 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 10. Roügoor  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 feb 1950 in Delft; is gestorven op 15 feb 1950 in Delft.
    2. 11. Johannes Roügoor  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Delft; is gestorven op 5 feb 1948 in Delft.


Generatie: 4

  1. 10.  Roügoor Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Gerrit3, 4.Gerrit2, 1.Gerrit1) is geboren op 15 feb 1950 in Delft; is gestorven op 15 feb 1950 in Delft.

  2. 11.  Johannes Roügoor Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Gerrit3, 4.Gerrit2, 1.Gerrit1) is geboren in Delft; is gestorven op 5 feb 1948 in Delft.