Barbara van Holst

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Barbara van Holst en is gestorven.

    Gezin/Partner: Willem Vis. Willem en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Willem Vis  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Nootdorp; is gestorven op 6 jul 1817 in Nootdorp.


Generatie: 2

  1. 2.  Willem Vis Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barbara1) is geboren in Nootdorp; is gestorven op 6 jul 1817 in Nootdorp.

    Willem is getrouwd met Rachel Jongenburger op 5 jan 1806 (civil) in Pijnacker. Rachel (dochter van Matthijs Jongenburger en Arjaantje van der Meer) is geboren op 11 jan 1787 in Pijnacker; is gestorven op 17 jan 1829 in Nootdorp. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Willem Vis  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 okt 1807 in Pijnacker; en is gestorven.
    2. 4. Adriana Vis  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 jan 1811 in Nootdorp; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Willem Vis Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Willem2, 1.Barbara1) is geboren op 13 okt 1807 in Pijnacker; en is gestorven.

  2. 4.  Adriana Vis Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Willem2, 1.Barbara1) is geboren op 4 jan 1811 in Nootdorp; en is gestorven.