Joannes van Pluur

Mannelijk 1769 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Joannes van Pluur is gedoopt op 7 mrt 1769 in Etten; en is gestorven.

    Joannes is getrouwd met Johanna Huethorst op 10 dec 1799 (civil) in Etten. Johanna (dochter van Reind Huethorst en Hermina Haafs) is geboren circa 1769 in Doetinchem; is gestorven vóór 20 nov 1818. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Wilhelmus van Pluer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 10 jan 1801 in Etten; en is gestorven.
    2. 3. Reijnera van Pluur  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 okt 1801 in Etten; en is gestorven.
    3. 4. Theodora van Pluur  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 30 nov 1805 in Etten; en is gestorven.
    4. 5. Hermanus van Pluur  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 12 dec 1809 in Etten; en is gestorven.

    Joannes is getrouwd met Reijdina Boekelder op 20 nov 1818 (civil) in Gendringen. Reijdina (dochter van Gerardus Joannes Boekelder en Catrarina Oostereijk) is geboren circa 1795 in Zieuwent; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Johanna van Pluur  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1821 in Gendringen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Wilhelmus van Pluer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joannes1) is gedoopt op 10 jan 1801 in Etten; en is gestorven.

  2. 3.  Reijnera van Pluur Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joannes1) is gedoopt op 31 okt 1801 in Etten; en is gestorven.

  3. 4.  Theodora van Pluur Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joannes1) is gedoopt op 30 nov 1805 in Etten; en is gestorven.

  4. 5.  Hermanus van Pluur Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joannes1) is gedoopt op 12 dec 1809 in Etten; en is gestorven.

  5. 6.  Johanna van Pluur Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joannes1) is geboren circa 1821 in Gendringen; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Theodor van der Waarden op 30 jan 1847 (civil) in Gendringen. Theodor (zoon van Jean Herman van der Waarden en Guillelmina Schoonwater) is geboren circa 1813 in Nijmegen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]