Antonia de Goeij

Vrouwelijk 1775 - 1851  (~ 75 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Antonia de Goeij is gedoopt op 25 okt 1775 in Leiden; is gestorven op 17 feb 1851 in Leiden.

    Antonia is getrouwd met Johannes de Meere op 8 jun 1799 (civil) in Leiden. Johannes (zoon van Andries de Meere en Maria Randa) is gedoopt op 3 feb 1765 in Leiden; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Antonia Maria de Meere  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 mei 1817 in Leiden; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Antonia Maria de Meere Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Antonia1) is geboren op 2 mei 1817 in Leiden; en is gestorven.

    Antonia is getrouwd met Petrus Randoe op 21 jun 1840 (civil) in Leiden. Petrus (zoon van Martinus Randoe en Maria Cecilia de Keijzer) is geboren op 12 apr 1817 in Leiden; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Petrus Martinus Randoe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1845 in Leiden; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Petrus Martinus Randoe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Antonia2, 1.Antonia1) is geboren circa 1845 in Leiden; en is gestorven.

    Petrus is getrouwd met Cornelia Goemans op 13 jun 1872 (civil) in Noordwijk. Cornelia (dochter van Anthonij Goemans en Geertje Rotteveel) is geboren circa 1845 in Hillegom; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Maria Antonia Randoe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1874 in Noordwijk; en is gestorven.
    2. 5. Wilhelmina Randoe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 31 mrt 1886 in Alphen; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Maria Antonia Randoe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Petrus3, 2.Antonia2, 1.Antonia1) is geboren circa 1874 in Noordwijk; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Hermanus Snelderwaard op 4 nov 1897 (civil) in Alphen. Hermanus (zoon van Cornelis Snelderwaard en Jacoba Slingerland) is geboren circa 1876 in Hazerswoude; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Cornelis Petrus Snelderwaard  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1901 in Leiden; en is gestorven.

  2. 5.  Wilhelmina Randoe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Petrus3, 2.Antonia2, 1.Antonia1) is geboren op 31 mrt 1886 in Alphen; en is gestorven.