Arend Arentsen

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Arend Arentsen is geboren in Ulft; en is gestorven.

    Arend is getrouwd met Aleida Bussinck op 21 mei 1756 (civil) in Ulft. Aleida (dochter van Joost Russinck) is geboren in Silvolde; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Arendtsen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Silvolde; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Arendtsen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arend1) is geboren in Silvolde; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Gerardus Wilhelmus Miggelbrinck op 9 jun 1796 (civil) in Ulft. Gerardus (zoon van Roelof Miggelbrinck en Johanna Grevinck) is gedoopt op 28 mrt 1758 in Gendringen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Joanna Gertruida Miggelbrinck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 okt 1802 in Ulft; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Joanna Gertruida Miggelbrinck Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Arend1) is gedoopt op 24 okt 1802 in Ulft; en is gestorven.

    Joanna is getrouwd met Bernardus van Pluur op 14 mei 1835 (civil) in Wisch. Bernardus (zoon van Bernardus van Pluur en Anna Metman) is geboren op 15 okt 1804; is gedoopt op 18 okt 1804 in Ulft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]