Neeltje van der Ende

Vrouwelijk ca. 1845 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Neeltje van der Ende is geboren circa 1845 in Maasland; en is gestorven.

    Neeltje is getrouwd met Gerrit Adrianus van Mourik op 11 nov 1874 (civil) in Hof van Delft. Gerrit (zoon van Dirk van Mourik en Johanna Koorn) is geboren circa 1842 in Buren; is gestorven op 5 apr 1890 in Overschie. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Adriana van Mourik  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 aug 1875 in Hof van Delft; en is gestorven.
    2. 3. Jacob van Mourik  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 sep 1877 in Hof van Delft; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Adriana van Mourik Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Neeltje1) is geboren op 30 aug 1875 in Hof van Delft; en is gestorven.

  2. 3.  Jacob van Mourik Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Neeltje1) is geboren op 23 sep 1877 in Hof van Delft; en is gestorven.