Anna Catharina ten Ham

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Anna Catharina ten Ham is geboren in Borg; en is gestorven.

    Anna is getrouwd met Hermannus Boesveld op 30 nov 1783 (civil) in Borg. Hermannus (zoon van Jan Boeveld) is geboren in Ulft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Arnoldus Boesfelt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ulft; is gedoopt op 31 jan 1785 in Ulft; en is gestorven.
    2. 3. Theodora Johanna Aleida Boesveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1793; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Arnoldus Boesfelt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Anna1) is geboren in Ulft; is gedoopt op 31 jan 1785 in Ulft; en is gestorven.

  2. 3.  Theodora Johanna Aleida Boesveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Anna1) is geboren circa 1793; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Harmanus Boesveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 nov 1814 in Terborg; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 4.  Harmanus Boesveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Theodora2, 1.Anna1) is geboren op 17 nov 1814 in Terborg; en is gestorven.