Jan aan 't Goor

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Jan aan 't Goor en is gestorven.

    Gezin/Partner: Aartje Goosensen. Aartje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jansje aan 't Goor  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 jul 1920 in Elburg; is gestorven op 1 feb 1994 in Zwolle; is begraven in 't Harde.


Generatie: 2

  1. 2.  Jansje aan 't Goor Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jan1) is geboren op 6 jul 1920 in Elburg; is gestorven op 1 feb 1994 in Zwolle; is begraven in 't Harde.

    Jansje is getrouwd met Jan van Triest op 21 mrt 1941 (civil) in Elburg. Jan (zoon van Hermanus van Triest en Nenna Broekhuizen) is geboren op 7 mrt 1916 in Zwolle; is gestorven op 7 jun 2007 in Elburg; is begraven in 't Harde. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Hermanus van Triest  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 apr 1942 in Elburg; is gestorven op 17 okt 2013 in Doesburg.
    2. 4. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 5. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 6. Nenna van Triest  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 mei 1948 in Elburg; is gestorven op 12 sep 2018; is begraven in Elburg.
    5. 7. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 3

  1. 3.  Hermanus van Triest Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jansje2, 1.Jan1) is geboren op 4 apr 1942 in Elburg; is gestorven op 17 okt 2013 in Doesburg.

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 4.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jansje2, 1.Jan1)

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 5.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jansje2, 1.Jan1)

  4. 6.  Nenna van Triest Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jansje2, 1.Jan1) is geboren op 6 mei 1948 in Elburg; is gestorven op 12 sep 2018; is begraven in Elburg.

  5. 7.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jansje2, 1.Jan1)