Wilhelmina Hazenbroek

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Wilhelmina Hazenbroek en is gestorven.

    Gezin/Partner: Willem van Bergenhenegouwen. Willem en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gabriel Johannes van Bergenhenegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1852; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Gabriel Johannes van Bergenhenegouwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Wilhelmina1) is geboren circa 1852; en is gestorven.

    Gabriel is getrouwd met Catharina Nowé op 21 mei 1880 (civil) in Wateringen. Catharina (dochter van Dirk Nowee en Agnes de Zwart) is geboren circa 1857 in Monster; is gestorven op 7 mrt 1928 in Delft. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Wilhelmina van Bergenhenegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1881 in Wateringen; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Wilhelmina van Bergenhenegouwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Gabriel2, 1.Wilhelmina1) is geboren circa 1881 in Wateringen; en is gestorven.

    Wilhelmina is getrouwd met Franciscus Petrus Toussaint op 14 sep 1904 (civil) in Delft. Franciscus (zoon van Cornelis Theodorus Toussaint en Johanna Gerharda van der Haar) is geboren circa 1879 in Monster; is gestorven op 9 jan 1947 in Delft. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Gerarda Huberta Maria Toussaint  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 jul 1905 in Wateringen; en is gestorven.
    2. 5. Wilhelmus Gabriël Cornelis Toussaint  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 jun 1915 in Hof van Delft; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Gerarda Huberta Maria Toussaint Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Wilhelmina3, 2.Gabriel2, 1.Wilhelmina1) is geboren op 3 jul 1905 in Wateringen; en is gestorven.

  2. 5.  Wilhelmus Gabriël Cornelis Toussaint Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Wilhelmina3, 2.Gabriel2, 1.Wilhelmina1) is geboren op 7 jun 1915 in Hof van Delft; en is gestorven.

    Wilhelmus is getrouwd met Catharina van Hoorn op 29 okt 1941 (civil) in Delft. Catharina (dochter van Cornelis van Hoorn en Hendrika Maria van der Burg) is geboren circa 1919 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]