Hendrik van Dorssen

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Hendrik van Dorssen en is gestorven.

    Gezin/Partner: Willempje van Haast. Willempje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Barend van Dorssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1895 in Rotterdam; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Barend van Dorssen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren circa 1895 in Rotterdam; en is gestorven.

    Barend is getrouwd met Catharina Langerak op 12 feb 1919 (civil) in Rotterdam. Catharina (dochter van Johannes Langerak en Marie Harriet Strückmann) is geboren op 22 dec 1895 in Rotterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Catharina van Dorssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Catharina van Dorssen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Barend2, 1.Hendrik1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Gerard Cornelis Arnoldus Groeneveld. Gerard (zoon van Cornelis Arnoldus Groeneveld en Sophia Pieternella Johanna Wilhelmina Brongers) is geboren op 3 nov 1927 in Pematang-Siantar (Ned. Ind.); is gestorven op 30 nov 1989. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 5. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 4

  1. 4.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Catharina3, 2.Barend2, 1.Hendrik1)

  2. 5.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Catharina3, 2.Barend2, 1.Hendrik1)