Joris van Watting

Mannelijk 1715 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Joris van Watting is gedoopt op 21 mei 1715 in Monster; en is gestorven.

    Joris is getrouwd met Trijntje van Dijk op 4 mei 1755 (civil) in Hodenpijl. Trijntje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Trijntje van Wattinge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 sep 1758 in Monster; en is gestorven.
    2. 3. Jan van Wattinge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 sep 1761 in Honselersdijk; en is gestorven.
    3. 4. Cornelia van Wattinge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 20 sep 1764 in Honselersdijk; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Trijntje van Wattinge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joris1) is gedoopt op 25 sep 1758 in Monster; en is gestorven.

    Trijntje is getrouwd met Pieter van Rijn op 31 mei 1795 (civil) in Poeldijk. Pieter en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Gislenus van Rijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 26 nov 1796 in Honselersdijk; en is gestorven.
    2. 6. Catharina van Rijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 jan 1800 in Honselersdijk; en is gestorven.

  2. 3.  Jan van Wattinge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joris1) is gedoopt op 24 sep 1761 in Honselersdijk; en is gestorven.

  3. 4.  Cornelia van Wattinge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joris1) is gedoopt op 20 sep 1764 in Honselersdijk; en is gestorven.

    Cornelia is getrouwd met Pieter van der Hoeven op 28 okt 1792 (civil) in Wateringen. Pieter en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 3

  1. 5.  Gislenus van Rijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Trijntje2, 1.Joris1) is gedoopt op 26 nov 1796 in Honselersdijk; en is gestorven.

  2. 6.  Catharina van Rijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Trijntje2, 1.Joris1) is gedoopt op 18 jan 1800 in Honselersdijk; en is gestorven.