Reinier Pieter van der Meer

Mannelijk 1893 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Reinier Pieter van der Meer is geboren in 1893 in Naaldwijk; en is gestorven.

    Reinier is getrouwd met Maria Sophia de Wilde op 10 aug 1917 (civil) in Voorburg. Maria (dochter van Petrus de Wilde en Benedicta Mathildis Philips) is geboren in 1896 in Hamme (B); en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jacobus van der Meer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 sep 1917 in Voorburg; en is gestorven.
    2. 3. Benedicta Mathilda van der Meer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 aug 1918 in Delft; en is gestorven.
    3. 4. Clasina Josephina Francisca van der Meer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 mrt 1920 in Antwerpen (B); en is gestorven.
    4. 5. Leonie Maria van der Meer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 okt 1924 in Delft.


Generatie: 2

  1. 2.  Jacobus van der Meer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Reinier1) is geboren op 5 sep 1917 in Voorburg; en is gestorven.

  2. 3.  Benedicta Mathilda van der Meer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Reinier1) is geboren op 3 aug 1918 in Delft; en is gestorven.

  3. 4.  Clasina Josephina Francisca van der Meer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Reinier1) is geboren op 26 mrt 1920 in Antwerpen (B); en is gestorven.

  4. 5.  Leonie Maria van der Meer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Reinier1) is geboren op 30 okt 1924 in Delft.