Joris Pieter Jacob van der Does de Bije

Mannelijk ca. 1846 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Joris Pieter Jacob van der Does de Bije is geboren circa 1846; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Johanna Emma Charlotta Maier. Johanna is gestorven vóór 28 jul 1887. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Emma Johanna van der Does de Bije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1877; en is gestorven.

    Joris is getrouwd met Tatika Adriana Hendrika Ommelandica van Harrevelt op 28 jul 1887 (civil) in Den Haag. Tatika (dochter van Jan Fredrik van Harrevelt en Everharda Johanna Maria de Rotte) is geboren circa 1854; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Emma Johanna van der Does de Bije Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joris1) is geboren circa 1877; en is gestorven.

    Emma is getrouwd met Cornelis Lodewijk van der Bilt op 15 mrt 1900 (civil) in Den Haag. Cornelis (zoon van Jan Jacobus Cornelis Reinier van der Bilt en Henrietta Johanna Wilhelmina de Vos tot Nederveen Cappel) is geboren circa 1876; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Joris Pieter Jacob Ommelandicus van der Bilt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 dec 1902 in Den Haag; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Joris Pieter Jacob Ommelandicus van der Bilt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Emma2, 1.Joris1) is geboren op 15 dec 1902 in Den Haag; en is gestorven.