Theresia Franscisca Johanna Verkade

Vrouwelijk 1821 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Theresia Franscisca Johanna Verkade is geboren op 27 dec 1821 in Appingedam; en is gestorven.

    Theresia is getrouwd met Johannes Wilhelmus Mekel op 22 jul 1843 (civil) in Appingedam. Johannes (zoon van Johannes Mekel en Maria Engelina Broerkens) is geboren op 3 dec 1819 in Appingedam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johannes Jacobus Mekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1851 in Appingedam; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Johannes Jacobus Mekel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Theresia1) is geboren circa 1851 in Appingedam; en is gestorven.

    Johannes is getrouwd met Catharina Henderika Amsing op 20 jul 1880 (civil) in Bedum. Catharina (dochter van Tjaart Amsing en Alegonda van Duinen) is geboren circa 1860 in Middelstum; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Dr. Johannes Antonius Alphonsus Mekel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 dec 1891 in Bedum; is gestorven op 3 mei 1942 in Sachsenhausen (D).


Generatie: 3

  1. 3.  Dr. Johannes Antonius Alphonsus Mekel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johannes2, 1.Theresia1) is geboren op 22 dec 1891 in Bedum; is gestorven op 3 mei 1942 in Sachsenhausen (D).

    Johannes is getrouwd met Maria Antonia Christina Ahsmann op 9 mei 1917 (civil) in Delft. Maria (dochter van Franciscus Johannes Ahsman en Mathilda Maria Garjeanne) is geboren op 19 mei 1886 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]