Arie van Houwelingen

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Arie van Houwelingen en is gestorven.

    Gezin/Partner: Pietertje de Kreij. Pietertje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Florus van Houwelingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1897 in Giessen-Nieuwkerk; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Florus van Houwelingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arie1) is geboren circa 1897 in Giessen-Nieuwkerk; en is gestorven.

    Florus is getrouwd met Johanna Poortvliet op 4 jun 1919 (civil) in Delft. Johanna (dochter van Jakob Poortvliet en Jacomijntje Larooij) is geboren op 4 dec 1898 in Bolsward; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Jacomijntje van Houwelingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Jacomijntje van Houwelingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Florus2, 1.Arie1) en is gestorven.

    Jacomijntje is getrouwd met Thomas van den Berg op 7 mei 1948 (civil) in Delft. Thomas (zoon van Johannes van den Berg en Johanna Catharina Kas) is geboren circa 1921; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]