Johannes Gerardus Hubertus Ahsman

Mannelijk 1853 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Johannes Gerardus Hubertus Ahsman is geboren op 15 jun 1853 in Delft; en is gestorven.

    Johannes is getrouwd met Hendrica Johanna Antonetta Corman op 19 feb 1879 (civil) in Vlijmen. Hendrica (dochter van Johannes Antonius Josephus Corman en Johanna Hendriks) is geboren op 10 apr 1848 in Gendt; is gestorven op 12 jul 1906 in Delft. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Helena Catharina Maria Ahsman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 sep 1881 in Delft; is gestorven op 29 aug 1883 in Delft.

    Johannes is getrouwd met Anna Louisa Francisca Antonetta Eichholtz op 8 dec 1909 (civil) in Amsterdam. Anna (dochter van Georgius Antonius Nicolaas Eichholtz en Antonetta Optekamp) is geboren circa 1871 in Amsterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Helena Catharina Maria Ahsman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johannes1) is geboren op 10 sep 1881 in Delft; is gestorven op 29 aug 1883 in Delft.