Gillis Nijpjes

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Gillis Nijpjes en is gestorven.

    Gillis is getrouwd met Elizabeth Littooij op 10 jun 1821 (civil) in Klundert. Elizabeth (dochter van Hendrik Littooij en Sijke van der Made) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrientje Nijpjes  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1828 in Klundert; en is gestorven.
    2. 3. Dirkje Nijpjes  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1833 in Willemstad; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Hendrientje Nijpjes Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gillis1) is geboren circa 1828 in Klundert; en is gestorven.

    Hendrientje is getrouwd met Jan Cornaz op 21 jul 1854 (civil) in Klundert. Jan (zoon van Daniel Philippe Cornaz en Trijntje Verkaik) is geboren op 14 feb 1822 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Jan Cornax  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 jul 1857 in Delft; en is gestorven.

  2. 3.  Dirkje Nijpjes Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gillis1) is geboren circa 1833 in Willemstad; en is gestorven.

    Dirkje is getrouwd met Johannis Cornelis Cranendonk op 19 mei 1859 (civil) in Klundert. Johannis (zoon van Jacobus Cranendonk en Pieternella Nelemans) is geboren circa 1822 in Zevenbergen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Adriana Wouterina Cranendonk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1868 in Zevenbergen; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 4.  Jan Cornax Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Hendrientje2, 1.Gillis1) is geboren op 4 jul 1857 in Delft; en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Adriana Johanna de Bruijn op 19 mei 1880 (civil) in Delft. Adriana (dochter van Jacob de Bruijn en Dirkje Drevin) is geboren circa 1859 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Jan Cornax  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1880 in Delft; en is gestorven.
    2. 7. Adriana Johanna Cornax  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 dec 1889 in Delft; en is gestorven.
    3. 8. Hendrik Cornax  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Delft; is gestorven op 21 nov 1895 in Delft.

  2. 5.  Adriana Wouterina Cranendonk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Dirkje2, 1.Gillis1) is geboren circa 1868 in Zevenbergen; en is gestorven.

    Adriana is getrouwd met Gerardus van der Waals op 23 nov 1898 (civil) in Rotterdam. Gerardus (zoon van Frans van der Waals en Antonia Kandel) is geboren circa 1875 in Rotterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Frans van der Waals  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1897; en is gestorven.
    2. 10. Dirkje van der Waals  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1899; en is gestorven.
    3. 11. Gerard van der Waals  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1900; en is gestorven.
    4. 12. Johan van der Waals  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1904; en is gestorven.
    5. 13. Antonius van der Waals  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 11 okt 1912 in Rotterdam; is gestorven op 26 jan 1950 in Scheveningen.


Generatie: 4

  1. 6.  Jan Cornax Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Jan3, 2.Hendrientje2, 1.Gillis1) is geboren circa 1880 in Delft; en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Johanna Maria Christina Biesmeijer op 29 jan 1902 (civil) in Delft. Johanna (dochter van Pieter Biesmeijer en Maria de Rooij) is geboren circa 1878 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 14. Jan Cornax  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 nov 1902 in Hof van Delft; en is gestorven.
    2. 15. Pieter Marinus Cornax  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 nov 1904 in Hof van Delft; en is gestorven.
    3. 16. Maria Adriana Cornax  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 feb 1907 in Hof van Delft; en is gestorven.
    4. 17. Adriana Johanna Cornax  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 mrt 1911 in Hof van Delft; en is gestorven.

  2. 7.  Adriana Johanna Cornax Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Jan3, 2.Hendrientje2, 1.Gillis1) is geboren op 15 dec 1889 in Delft; en is gestorven.

    Adriana is getrouwd met Jacob Kardolus op 3 apr 1914 (civil) in Delft. Jacob (zoon van Wouter Kardolus en Alida van der Gaag) is geboren op 28 jul 1887 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 18. Wouter Kardolus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 19 okt 1916 in Delft; en is gestorven.

  3. 8.  Hendrik Cornax Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Jan3, 2.Hendrientje2, 1.Gillis1) is geboren in Delft; is gestorven op 21 nov 1895 in Delft.

  4. 9.  Frans van der Waals Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Adriana3, 3.Dirkje2, 1.Gillis1) is geboren circa 1897; en is gestorven.

  5. 10.  Dirkje van der Waals Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Adriana3, 3.Dirkje2, 1.Gillis1) is geboren circa 1899; en is gestorven.

  6. 11.  Gerard van der Waals Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Adriana3, 3.Dirkje2, 1.Gillis1) is geboren circa 1900; en is gestorven.

  7. 12.  Johan van der Waals Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Adriana3, 3.Dirkje2, 1.Gillis1) is geboren circa 1904; en is gestorven.

  8. 13.  Antonius van der Waals Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Adriana3, 3.Dirkje2, 1.Gillis1) is geboren op 11 okt 1912 in Rotterdam; is gestorven op 26 jan 1950 in Scheveningen.

    Antonius is getrouwd met Francien Goedhart op 12 dec 1934 (civil), en is gescheiden van op 6 mei 1936. Francien en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Antonius is getrouwd met Johanna Hendrika Groos op 20 mei 1936 (civil), en is gescheiden van op 8 jun 1939. Johanna en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 19. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Antonius is getrouwd met Aukje Grietje Harkina Smits op 8 nov 1939 (civil), en is gescheiden van op 7 jan 1943. Aukje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Antonius is getrouwd met Cornelia Johanna den Held op 28 jun 1944 (civil), en is gescheiden van op 15 feb 1945. Cornelia en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]