Cornelis Anthonij de Keijzer

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelis Anthonij de Keijzer en is gestorven.

    Gezin/Partner: Susanna Perre. Susanna en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Cornelia Antonia Susanna de Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1891 in Middelburg; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Cornelia Antonia Susanna de Keijzer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren circa 1891 in Middelburg; en is gestorven.

    Cornelia is getrouwd met Jacobus Johannes Akkerman op 29 jan 1915 (civil) in Middelburg. Jacobus (zoon van Christiaan Cornelis Akkerman en Geertruida Cornelia Adrianissen) is geboren circa 1884 in Middelburg; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Cornelis Anthonij Akkerman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1919 in Rotterdam; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Cornelis Anthonij Akkerman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Cornelia2, 1.Cornelis1) is geboren circa 1919 in Rotterdam; en is gestorven.

    Cornelis is getrouwd met Helena Adriana Thijse op 17 jun 1942 (civil) in Rotterdam. Helena (dochter van Antonius Frederikus Thijse en Cornelia Kloos) is geboren circa 1921 in Rotterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]