Pieter van der Marel

Mannelijk ca. 1650 - ca. 1690  (40 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Pieter van der Marel is geboren circa 1650 in Wateringen; is gestorven circa 1690 in Wateringen.

    Pieter is getrouwd met Annetje Outshoorn circa 1671 (civil). Annetje (dochter van Jacob Outshoorn en Arjaentje Ouwerkerk) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Beyer van der Marel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1673 in Wateringen; en is gestorven; is begraven op 17 jan 1750 in Pijnacker.


Generatie: 2

  1. 2.  Beyer van der Marel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren circa 1673 in Wateringen; en is gestorven; is begraven op 17 jan 1750 in Pijnacker.

    Beyer is getrouwd met Maria Schellingshout op 18 jun 1706 (civil). Maria en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]