Maria Plomp

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Maria Plomp en is gestorven.

    Gezin/Partner: Dirk Hilgers. Dirk en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jannigje Hilgers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1877 in Woerden; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Jannigje Hilgers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is geboren circa 1877 in Woerden; en is gestorven.

    Jannigje is getrouwd met Jan Hendrik Christiaan van den Berg op 2 okt 1902 (civil) in Woerden. Jan (zoon van Hendrikus Arnoldus van den Berg en Maria Hardenbol) is geboren circa 1877 in Barwoutswaarder; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Hendrik van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1904 in Oudewater; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Hendrik van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jannigje2, 1.Maria1) is geboren circa 1904 in Oudewater; en is gestorven.

    Hendrik is getrouwd met Jannetje Schellingerhout op 28 aug 1931 (civil) in Nieuwkoop. Jannetje (dochter van Gerrit Schellingerhout en Johanna Maria Blom) is geboren op 20 apr 1905 in Nieuwkoop; is gestorven op 24 aug 1989. [Gezinsblad] [Familiekaart]