Michiel van den Berg

Mannelijk ca. 1803 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Michiel van den Berg is geboren circa 1803 in Langerak; en is gestorven.

    Michiel is getrouwd met Gerarda de Vos op 28 feb 1834 (civil) in Jaarsveld. Gerarda (dochter van Nicolaas de Vos en Gijsberta van Rossum) is geboren circa 1804 in Hagestein; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Cornelis van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1835 in Lopik; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Cornelis van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Michiel1) is geboren circa 1835 in Lopik; en is gestorven.

    Cornelis is getrouwd met Gerritje van Eck op 16 feb 1864 (civil) in Wijk bij Duurstede. Gerritje (dochter van Dirk van Eck en Gerritje van Putten) is geboren circa 1840 in Wijk bij Duurstede; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Gerrit van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 jan 1862 in Utrecht; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Gerrit van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Cornelis2, 1.Michiel1) is geboren op 17 jan 1862 in Utrecht; en is gestorven.

    Gerrit is getrouwd met Gijsje van Dijk op 3 nov 1892 (civil) in Wijk bij Duurstede. Gijsje (dochter van Evert van Dijk en Hendrina Diepeveen) is geboren circa 1872 in Ede; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Cornelis Dirk van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 jan 1893 in Wijk bij Duurstede; en is gestorven.
    2. 5. Michiel van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1898 in Wijk bij Duurstede; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Cornelis Dirk van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerrit3, 2.Cornelis2, 1.Michiel1) is geboren op 27 jan 1893 in Wijk bij Duurstede; en is gestorven.

    Cornelis is getrouwd met Gerritje van Riessen op 23 nov 1916 (civil) in Ede. Gerritje (dochter van Jacob van Riessen en Bartha Rozeboom) is geboren op 1 aug 1896 in Bennekom; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Jacob van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1919; is gestorven op 10 apr 1939 in Utrecht.
    2. 7. Jacoba van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1925 in Wijk bij Duurstede; is gestorven op 23 jun 1926 in Wijk bij Duurstede.
    3. 8. Bertus van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

  2. 5.  Michiel van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerrit3, 2.Cornelis2, 1.Michiel1) is geboren circa 1898 in Wijk bij Duurstede; en is gestorven.

    Michiel is getrouwd met Leentje van Riessen op 29 nov 1922 (civil) in Ede. Leentje (dochter van Jacob van Riessen en Bartha Rozeboom) is geboren circa 1900 in Ede; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]